آبان ۱۰ام, ۱۳۹۶

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی خبر داد:

آمادگی کامل بسیج جامعه پزشکی برای خدمت رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع)

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) بوده و امسال نیز همانند سالیان گذشته با تمام قوا در این راه اقدامات قابل توجهی را انجام داده‌ایم.

هادی جلالی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «نبض شهر»، پیرامون برنامه‌های این سازمان جهت خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) بوده و امسال نیز همانند سالیان گذشته با تمام قوا در این راه اقدامات قابل توجهی را انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه سال گذشته بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی ۵ مرکز درمانی احداث کرد و در ۲۴۰ مرکز اسکان زائران حضرت رضا(ع) داشت، گفت: پیش‌بینی می‌شود بالغ‌بر ۳۰۰ هزار زائر پیاده در ایام شهادت امام رضا(ع) به مشهد مشرف شوند.

جلالی تصریح کرد: امسال دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جمعیت خدمتگزاران به زائران پیاده امام رضا(ع)، آستان قدس رضوی، جمعیت هلال احمر، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان نظام پرستاری، سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان تامین اجتماعی با ما همکاری دارند تا بتوانیم خدمات خوبی به زائران امام رضا(ع) ارائه دهیم.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از افزایش تعداد مراکز جامع درمانی برای زائران پیاده خبر داد و یادآور شد: سال گذشته درمانگاه تخصصی با وسعت ۴۰۰ مترمربع در میدان شهدا مشهد برپا شد و علاوه بر آن چهار ایستگاه دیگر در میقات الرضا(ع)، کاشی فیروزه، منزل آباد و ایستگاه اقماری میقات الرضا(ع) در حاشیه جاده به‌صورت رایگان اقدام به خدمت‌رسانی به زائران حضرت رضا کردند که در این مدت بیش از ۱۰ هزار نفر از این خدمات استفاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: پس از ایام سوگواری امام رضا(ع) به مناسبت هفته بسیج، تیم های درمانی به تمام نقاط محروم استان برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اعزام می شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *