آبان ۳۰ام, ۱۳۹۶

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی خبر داد:

اجرای طرح خدمت رسانی رایگان به بیماران نیازمند در دو بیمارستان مشهد

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: از طرح های تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی رایگان به بیماران نیازمند که قرار است در مراکز درمانی اجرایی شود، می توان به طرح «خادم المهدی» در بیمارستان قائم و طرح «خادم الرسول» در بیمارستان خاتم‌الانبیا اشاره کرد.

به گزارش نبض شهر، دکتر هادی جلالی، در جلسه هم‌اندیشی با رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی، خدمت رسانی به مستضعفان و محرومیت زدایی از مناطق محروم استان است.

وی با اشاره عضویت ۹ هزار پزشک، پرستار و کادر درمانی در بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی، گفت: در جهت خدمت رسانی به مناطق محروم، در طول سال ده ها تیم پزشکی به دورترین و محروم ترین نقاط استان اعزام می شوند تا بتوانیم قدمی هرچند کوچک در این راه برداریم.

جلالی تصریح کرد: در سال ۹۶ یک بیمارستان صحرایی در منطقه کوه سرخ که یکی از محروم ترین نقاط استان محسوب می شود برپا شد و در نظر داریم تا پایان سال ۳ بیمارستان صحرایی دیگر نیز برپا شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از عملیاتی شدن طرح ارجاع بیماران نیازمند به مراکز درمان تخصصی برای دریافت خدمات رایگان در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: در طرح خدمت رسانی به زائران پیاده اربعین و امام رضا(ع) بسیج جامعه پزشکی نقش پر رنگی داشت و در ایام پایانی ماه صفر، ستاد بهداشت و درمان زائران پیاده در بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی برپا شد که توانستیم با کمک این ستاد ۹۰۰ کارد درمانی را برای ارائه خدمات درمانی رایگان به زائران ساماندهی کنیم.

وی ادامه داد: از طرح های تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی رایگان به بیماران نیازمند که قرار است در مراکز درمانی اجرایی شود، می توان به طرح «خادم المهدی» در بیمارستان قائم و طرح «خادم الرسول» در بیمارستان خاتم‌الانبیا اشاره کرد که کادر درمانی داوطلب در ساعات غیر اداری به خدمت‌رسانی رایگان به بیماران نیازمند می‌پردازند.

جلالی با اشاره به اینکه نگاه ما در بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی جذب حداکثری همه نیروها با سلایق مختلف سیاسی است، خاطر نشان کرد: آمادگی آن را داریم تا در تمامی مأموریت‌ها و زمینه‌های مختلف به کمک دانشگاه علوم پزشکی بیاییم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *