خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۶

کارشناس مسئول پیشگیری از ایدز دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد:

اجری طرح گردشگری سالم در مشهد/ آموزش پیشگیری از ایدز به ۴۰۰ پرسنل هتل

کارشناس مسئول پیشگیری از ایدز معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح گردشگری سالم با هدف پیشگیری از اچ ای وی ‏/ ایدز جهت مسافران و زائران علی ابن موسی الرضا (ع) اجرا شد.

علی حسین پور، کارشناس مسئول پیشگیری از ایدز معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفت و گو با نبض شهر، گفت: با توجه به حجم بالای مسافران و زائران در منطقه زیر پوشش مرکز بهداشت ثامن مشهد طرح گردشگری سالم در این منطقه آغاز شده است.

وی اظهار داشت: در مرحله نخست اجرای این طرح تمامی کارکنان هتل ها و هتل آپارتمان های منطقه ثامن، با شرکت در کارگاه های آموزشی، مطالب آموزشی ارائه شده شامل آشنایی با اچ ای وی‏/ ایدز ، راه های انتقال و روش های پیشگیری این بیماری را فرا می گیرند.

کارشناس مسئول پیشگیری از ایدز معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: مطالب آموزشی مورد نظر این کارگاه ها طبق تفاهم نامه منعقده با موسسه طب پیشگیری توسط مربیان آموزش دیده این موسسه به پرسنل هتل و هتل آپارتمان ها ارائه می گردد.

حسین پور افزود: در حال حاضر حدود ۴۰۰ نفر از پرسنل شاغل در۱۰ هتل در مشهد آموزش های لازم را طی ۲ کارگاه آموزشی فرا گرفته اند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *