بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۶

اعزام بسیج پزشکی خراسان‌رضوی به ۲۰ منطقه محروم استان

رئیس بسیج پزشکی خراسان‌رضوی گفت: اعضای بسیج پزشکی خراسان‌رضوی به ۲۰ منطقه محروم جهت نظارت بر امور آن‌ها و کمک به افراد مستضعف اعزام می‌شوند.

هادی جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار نبض شهر اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی خراسان‌رضوی تا پایان سال برنامه‌های مختلفی را اجرا می‌کند، یکی از این برنامه‌ها، اعزام اعضای بسیج به ۲۰ منطقه محروم و نظارت در حوزه درمان آن‌ها، جلوگیری از فعالیت افراد غیر‌پزشک در امور پزشکی و ممانعت از نظایر این اتفاقات در بهمن‌ماه و اعزام همین تیم مجدداً به ۲۰ منطقه محروم و بررسی اقدامات پیشین در اسفندماه است.

رئیس بسیج پزشکی خراسان‌رضوی با اشاره به گسترش خدمات‌رسانی در اسفندماه در ایستگاه‌های مختلف، گفت: این سازمان در حال تدارک ارتقاء اقدامات در سال آینده بوده و قرار بر ادامه‌دادن خدمت‌رسانی و توسعه آن در استان است، یکی از دیگر اقدامات بسیج، شناسایی مراکز درمانی و نصب کتابخانه در آنجا برای بیماران مراجعه کننده در انتظار نوبت است.

جلالی خاطرنشان کرد: امسال در اهواز سمیناری با عنوان طرح شهید رهنمون در دو زمینه شناخت دفاع مقدس و همچنین سازه‌های ارتوپدی برگزار شده که ۱۰ نفر از خراسان‌رضوی برای آشنایی با این موارد، به این شهر اعزام می‌شوند، همچنین بسیج پزشکی استان در ایام عید اردوهای جهادی را برگزار کرده و در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی برای اقدامات سال آینده است.

وی تصریح کرد: دو مبحث اعزام تیم‌ها و همچنین ارتقاء فرهنگی نه تنها انجام می‌شود، بلکه در ماه گذشته نیز پیگیری شده است، همچنین چهارشنبه گذشته مجمع سالانه بسیج هیئت تشکیل شده و طبق برگزاری آن یک بیانیه مشخص شد، این بیانیه بر روی موضوع ممانعت از فعالیت اشخاص پزشک‌نما تاًکید دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *