تیر ۳ام, ۱۳۹۶

در سراسر کشور صورت می‌پذیرد

افزایش سلامتکده‌های طب سنتی با معماری ایرانی- اسلامی

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت گفت: مردم خواهان طب سنتی ایرانی هستند و بر این اساس متولیان حوزه سلامت نیز باید پیگیر مطالبات مردم باشند و جای مناسب، در دسترس و ایمنی را برای ارائه خدمات طب سنتی در نظر بگیرند.

به گزارش نبض شهر، با حضور محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی- اسلامی وزارت بهداشت و تیم همراه وی در استان زنجان، پیمانکار پروژه احداث سلامتکده طب سنتی در این استان انتخاب شد و به‌زودی با تایید نهایی محل پروژه، کار احداث آغاز می‌شود.

مشاور وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: مردم خواهان طب سنتی ایرانی هستند و بر این اساس متولیان حوزه سلامت نیز باید پیگیر مطالبات مردم باشند و جای مناسب، در دسترس و ایمنی را برای ارائه خدمات طب سنتی در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه باید به تکلیف خود بر اساس اسناد بالادستی و سیاست‌های کلی سلامت عمل کنیم، افزود: وزارت بهداشت موافق رونق گرفتن طب سنتی ایرانی و معرفی و ماندگاری آن به عنوان یک برند بوده و تاکید آن بر ساخت سلامتکده‌های طب سنتی با معماری ایرانی- اسلامی است که در این خصوص باید فضای مستقلی برای آن در نظر گرفته شود.

تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *