تیر ۱۵ام, ۱۳۹۶

سردار قاسمی:

برنامه زندگی شهدا بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی است

مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با اشاره به اینکه برنامه زندگی شهدا بهترین راه برای مقابله با تهاجمات فرهنگی است گفت: سبک زندگی غربی یکی از دلایل افزایش آمار طلاق در جامعه است و زمانی که از ابتدا زندگی مشترک برپایه تجملات و معامله‌گری باشد، خیرات و برکات نیز از این زندگی بیرون می‌رود.

به گزارش نبض شهر؛ سردار سعید قاسمی امشب در آغاز زندگی مشترک دو خادم الشهید که در جوار مزار شهدای مدافع حرم مشهد برگزار شد اظهار کرد: امروز باورم نمی‌شود که با تمام تهاجم‌های فرهنگی و ناتوی فرهنگی غرب که بر این اساس آمار نشان می‌دهد که جامعه  در دههه ۹۰ بیشترین فاصله را با آرمان‌های شهدا گرفته است؛ فردی مانند دهه ۶۰ و حاضر شود مراسم ازدواجش را کنار مزار شهدا برگزار کند.

وی با بیان اینکه شاید بعضی‌ها به شما بگویند دیوانه‌اید که زندگی‌تان را در کنار اموات شروع کرده‌اید، گفت: اما باید در پاسخ این باید افراد گفت که بر اساس آیات قرآن شهدا نمرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد خدایشان روزی می‌خورد و بر اساس این آیه قرآن درمیابیم که شهدا هم‌اکنون بر سر سفره رحمت الهی نشته اند و حتی به دلیل درجه بالایی که در نزد خدا دارند می‌توانند شفاعت کنند؛ پس چه شروعی بهتر از این است.

این فعال فرهنگی سیاسی خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز جامعه از آرمان‌ها و مرام‌نامه شهدا فاصله گرفته است و به سمت تجملات و پیروی از فرهنگ غرب حرکت می‌کند که این فاصله باعث شده تا آمار طلاق در جامعه به‌صورت سرسام‌آوری بالا رود.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه در زمان جنگ شهدا و رزمندگان خالصانه از تمام وابستگی‌های دنیوی خود را می‌رهاندند افزود: حتی آن ها در زمان ازدواج به همسرشان خطاب می‌کردند که من ابتدا با تفکرات و عقایدم ازدواج‌کرده‌ام و باید از خاک و وطنم دفاع کنم اما امروز این آرمان‌ها جای خود را به تجملات داده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه زندگی شهدا بهترین برنامه برای مقابله با تهاجمات فرهنگی غرب است، یادآور شد: سبک زندگی غربی یکی از دلایل افزایش آمار طلاق در جامعه است و زمانی که از ابتدا زندگی مشترک برپایِ تجملات و معامله‌گری باشد، خیرات و برکات نیز از این زندگی بیرون می‌رود و شعر«خشت اول گر نهد معمار کج/تا ثریا می‌رود دیوار کج» بهترین مثال برای این شروع است.

مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا  تصریح کرد: طبق آمار سال گذشته تعداد کلاس اولی‌های بچه شیعیان و اهل تسنن با هم برابر شدند و این زنگ خطری برای ما شیعیان است.

سردار قاسمی در پایان بیان کرد: شمایی که توانایی اعزام و جنگ در جبهه‌های مقاومت را ندارید، با ازدیاد بچه شیعیان و فرزند آوری بهترین خدمت را به جامعه اسلامی کرده‌اید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *