آبان ۱۲ام, ۱۳۹۶

رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

تجربیات میهمانان داخلی و خارجی را از این کنگره به شهرهای خود می‌بریم

رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه کنگره بین المللی کاسپینcsi گفت: دستاورد این نمایشگاه برای متخصصان انتقال تجربیات میهمانان داخلی و خارجی به شهرهای دیگر است.

به گزارش نبض شهر، به نقل از آستان نیوز، دکتر زیبایی نژاد؛ استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در این کنگره در نشست های علمی با موضوعات بیماری های مادرزادی قلب شرکت می کنیم و در اینجا با آخرین متدهای مبارزه با بیماری های قلب آشنا می شویم.
وی با بیان اینکه در این کنگره از تجربیات میهمانان داخلی و خارجی بهره مند می شویم، گفت: تجربیات کسب شده را به مراکز خودمان در شیراز منتقل می کنیم و امیدواریم بتوانیم با کمک شرکت های پزشکی آخرین دستاوردها را اجرایی کنیم.
زیبایی نژاد افزود: برخی مواقع کنگره هایی در اینجا برگزار می شود که از سطح کیفی بالایی نسبت به کنگره های بین المللی برخوردار است، چرا که با زبان ما و با بهره مندی از تجربیات خودمان می توانیم اقداماتی انجام دهیم.
وی افزود: امیدواریم با کمک آستان قدس رضوی که همواره حامی برگزاری چنین کنگره هایی بوده است، شاهد رشد و نمو علمی نه تنها در مشهد بلکه در سراسر ایران باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *