خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۶

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی:

ضرورت احیای روحیه ایثار و شهادت در جامعه پزشکی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت با اشاره به ضرورت احیای روحیه ایثار و شهادت در جامعه پزشکی، گفت: به همین منظور جمعه 26 خردادماه محفل بازخوانی خاطرات جامعه پزشکی در تالار ابن‌سینا مشهد برگزار می‌شود.

دکتر هادی جلالی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار نبض شهر اظهار کرد: طبق سنوات گذشته و هم‌زمان با ایام سوگواری مولی‌الموحدین حضرت علی(ع)، سی و دومین محفل بازخوانی خاطرات جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت برپا می‌شود.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل جامعه پزشکی در دروان هشت سال دفاع مقدس، گفت: امروز در جبهه مقاومت شاهد آنیم که جامعه پزشکی نیز دوشادوش مدافعان حرم در حال مبارزه با استکبار جهانی هستند و در این راه جان خود را در طبق اخلاص قرار داده‌اند.

جلالی تصریح کرد: روحیه ایثار و فداکاری، خاطرات و تجربیات تیم‌های اضطراری جامعه پزشکی باید به نسل آینده انتقال یابد تا این روحیه به بهترین شکل احیا و گسترش پیدا کند و یکی از این راه‌ها بازخوانی خاطرات رزمندگان است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با اشاره به ضرورت احیای روحیه ایثار و شهادت در جامعه پزشکی، خاطرنشان کرد: به همین منظور جمعه ۲۶ خردادماه ساعت ۱۹ و سی دقیقه محفل بازخوانی خاطرات جامعه پزشکی در تالار ابن‌سینا مشهد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *