خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۶

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی:

فعالیت‌ و ایثار امروز جامعه پزشکی کمتر از دفاع مقدس نیست

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: ایثارگری‌ها، گذشت مردم و فعالیت‌های جامعه پزشکی به همراه اندیشه و شعور در این عرصه کمتر از دفاع مقدس نیست؛ چراکه جایگاه انقلاب اسلامی برای مردم مشخص شده است.

هادی جلالی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفتگو با نبض شهر؛ ضمن اشاره به برپایی سی‌و‌ششمین محفل انس با قرآن که هرساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، اظهار کرد: هدف از محفل انس با قرآن این است که تمامی پزشکان نسل‌های گذشته و خدمت رسان به جامعه که جزو تیم‌های اضطراری و تیم‌های دفاع مقدس نیز بوده‌اند، با نسل جوان پزشکان قرابت بیشتری داشته باشد.

وی افزود: در این محفل علاوه بر بیعت مجدد جامعه پزشکی با نظام اسلامی و ولایت فقیه، نقل ایثارگری‌های دفاع مقدس نیز انجام شد.

جلالی ضمن اعلام آمادگی بسیج جامعه پزشکی برای خدمت رسانی در تمامی عرصه‌ها، گفت: در این نشست به نقل خاطرات دفاع مقدس و وضعیت فعلی سوریه و عراق از نظر پزشکی و خدمات این عرصه به مدافعان حرم پرداخته شد.

وی افزود: ایثارگری‌ها، گذشت مردم و فعالیت‌های جامعه پزشکی به همراه اندیشه و شعور در این عرصه کمتر از دفاع مقدس نیست؛ چراکه جایگاه انقلاب اسلامی برای مردم مشخص شده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با تأکید بر ادامه پشتیبانی‌ها از جبهه‌های مقاومت، خاطرنشان کرد: در برخی از کشورها امکان خدمت‌رسانی نیست؛ اما بر اساس مقتضیات، خدمات پزشکی قابل توجهی ارائه شده است.

وی در پایان از شهادت دو تن از پیراپزشکان دانشگاه های پزشکی به عنوان شهدای مدافع حرم در جبهه های مقابله با تکفیری ها خبر داد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *