شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۶

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی خبر داد:

ویزیت رایگان ۱۰ هزار محروم در کوهسرخ کاشمر

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: طی زمان برپایی بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی در منطقه کوهسرخ کاشمر، بیش از 10 هزار نفر از مردم مستضعف این منطقه به صورت رایگان ویزیت شدند.

دکتر هادی جلالی، مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار نبض شهر، پیرامون خدمات ارائه شده این سازمان در بیمارستان صحرایی کوهسرخ کاشمر اظهار کرد: بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم از تاریخ ۴ تا ۱۰ شهریور ماه در محل ریوش از توابع شهرستان کوهسرخ کاشمر با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برپا شد.

وی از ویزیت رایگان بیش از ۱۰ هزار نفر از مردم مستضعف منطقه کوهسرخ کاشمر خبر داد و افزود: در این بیمارستان خدمات تخصصی پوست، زنان، اطفال، جراحی، گوش حلق و بینی، اعصاب و روان، گوارش، چشم و دندانپزشکی به صورت کاملاً رایگان ارائه داده شد.

جلالی تصریح کرد: بیماران در صورت نیاز به پیگیری های درمانی با هماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به بیمارستان های مشهد و کاشمر برای تکمیل مراحل درمان منتقل می شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با بیان اینکه تقویت روحیه جهادی و ایثار یکی از اصلی ترین اهداف اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی است، گفت: حدود ۱۲۰ پزشک و پرستار به بیمارستان صحرایی کوهسرخ اعزام شدند که تمامی آن ها به صورت داوطلبانه در این کار خدا پسندانه همکاری داشتند.

وی خاطرنشان کرد: بسیج جامعه پزشکی تا پایان سال به مناسبت های مختلف برای ارائه خدمات درمانی رایگان و محرومیت زدایی از مناطق محروم گروه های پزشکی اعزام خواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *