بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۵

کمرهایی که نشکست

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه قبل از طرح تحول سلامت ۱۷ درصد اقشار کارگری دچار هزینه‌های کمر شکن درمان می‌شدند، گفت: رضایت مردم و کارگران در خصوص دستاوردهای اجرای طرح تحول سلامت، ما را بیش از پیش مصمم تر می‌کند.

به گزارش نبض شهر، به نقل از خبرگزاری تسنیم، ایرج حریرچی در پاسخ به این ادعا که وزارت بهداشت به جای حل مشکلات سلامت هزینه‌های درمان را افزایش داده است، اظهار داشت: البته مردم و کارگران نظری خلاف ایشان و کاملا متفاوت دارند.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه افزود: در تمام نظرسنجی هایی که بعد از شروع طرح تحول سلامت توسط سازمانها و نهادهای غیر وزارت بهداشت انجام شده است، این وزارتخانه دارای رتبه اول و یا دوم از نظر کسب رضایت مردم بوده است.

حریرچی عنوان کرد: برای ما جای بسیار تعجب است در حالی که قبل از طرح تحول سلامت ۱۷ درصد اقشار کارگری دچار هزینه های کمر شکن درمان می شدند، چرا این افراد در مورد این مشکلات سخنرانی و مصاحبه نمی کردند؟

معاون کل وزارت بهداشت اضافه کرد: بهتر است این افراد به جای فرافکنی و طفره رفتن توضیح دهند که چرا سازمان تامین اجتماعی که چند دهه است تحت تسلط این جریانات است در چنین وضعیتی به سر می برده است و اقشار کارگری از وضعیت معیشت و سلامت خود ناراضی هستند؟ آیا این کار سختی است که به کارگران و بیمه شده‌های تامین اجتماعی بگویند که سهم نه بیست و هفتم درمان را کجا هزینه کردند؟

وی در پایان اضافه کرد: این گونه اظهارات خللی در عزم خدمت گزاران مردم در وزارت بهداشت در ارتقا خدمت رسانی به مردم و کارگران و کشاورزان و اقشار محروم نخواهد داشت و ما تا آخر مظلومانه اما با افتخار و اقتدار به مردم خدمت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *