آبان ۱۱ام, ۱۳۹۶

مدیرعامل بیمارستان رضوی:

کنگره‌های بیمارستان رضوی فرصتی برای انتقال تجربیات علمی است

مدیرعامل بیمارستان رضوی عنوان کرد: کنگره های بیمارستان رضوی فرصتی برای انتقال تجربیات علمی انجمن های اروپایی- آمریکایی است.

به گزارش نبض شهر به نقل از آستان نیوز، دکتر قاسم سلطانی در حاشیه کنگره بین المللی کاسپینCSI  ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: رویکرد نوین مدیریتی در بیمارستان رضوی بر این اصل استوار شده است که کنگره ها و نشست های علمی دیگر تنها تئوریک نبوده و به صورت عملی و کارگاهی مدیریت می‌شوند.
وی افزود: انجام اعمال جراحی های زنده طی کنگره ها و بهره مندی از جراحان برجسته کشوری از جمله فعالیت‌های مدیریتی بیمارستان رضوی در این حوزه است.
سلطانی ادامه داد: هدف از کنگره های جدید انتقال دانش و تکنولوژی نوین در دنیاست و به دنبال سخنرانی ها کارگاه های آموزشی برگزار می شود و آموزش هایی نیز حین اعمال جراحی و پخش زنده تصویر جراحی در سالن کنفرانس بیمارستان رضوی ارائه می شود که بسیار مفید خواهد بود.
به گفته این مقام مسئول، طی کنگره بین المللی کاسپین CSI، تعویض دریچه آئورت ۱۶ بیمار از طریق وریدهای محیطی آنان انجام می شود و به این منظور وسایل و تجهیزات پیشرفته در بیمارستان رضوی فراهم شده است.
مدیرعامل بیمارستان رضوی با بیان اینکه توسعه اتاق های عمل و جراحی را در دستور کار داریم، اظهار کرد: با حمایت های تولیت آستان قدس رضوی این اراده در بیمارستان فوق تخصصی رضوی وجود دارد که فقط بیمارستان درمانی نباشد و علاوه بر خدمات عمومی خدمات پیشرفته را ارائه داده و پیشرفت های کشورهای اروپایی را نیز به ایران منتقل کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@nabzeshahr.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *